درباره شرکت

صنایع غذایی داودی با برند (فرز) در سال 1378 با هدف تولید و خود کفایی در جایگزینی آدامس های وارداتی بی کیفیت که به صورت انبوه وارد کشور میشد، پا به عرصه تولید صنعتی گذاشت و همزمان با بهره برداری از فاز یک کارخانه خود در شهرک صنعتی پرند، خطوط تولید انواع آدامس های فانتزی بادکنکی و جویدنی را در تنوع بالایی راه اندازی نمود.

این گروه صنعتی در روند توسعه خود در سال 1383 خطوط تولید انواع شکوبار، و درسال 1387 تولید انواع ژله آماده مصرف، را طراحی و نصب و راه اندازی نمود.

در حال حاضر مدیریت کارخانه با توجه به توسعه جمعیت و تنوع ذائقه مشتریان، در نظر دارد با نوسازی خطوط تولید آدامس، به تنوع و تیراژ بالاتری دست یابد ، تا هرچه بیشتر سهم بازار کالاهای وارداتی را در این زمینه بدست آورد و از این طریق نقش خود را در ارتقاء تولید آدامس داخل کشور ایفا نماید. در این راستا توانسته با انتخاب بهترین تامین کنندگان مواد اولیه داخلی و خارجی، با کیفیت ترین مواد اولیه را به کارخانه وارد نموده و پس از انجام آزمایشات دقیق، بر طبق استاندارد های مربوطه و تایید مسئولان کیفی، مواد اولیه را بعنوان موجودی در انبار قرار دهد، و در ادامه با توجه به ذائقه مشتریان پر تعداد خود، این مواد اولیه در قسمت تولید فرموله شده و بطور مداوم مورد ارزیابی حسی قرار می گیرد تا از هر نظر، مشتریان آگاه و مشکل پسند خود را راضی نماید.

چرا ما ؟!

شایان ذکر است که کلیه محصولات این کارخانه، در بخش های مختلف انبار مواد اولیه تولید و انبار محصول مورد بررسی های دقیق کیفی و بهداشتی قرار می گیرد، و نهایتاً در آزمایشگاه های مجهز میکروبی و شیمیایی گواهی سلامت گرفته تا از هر نوع آلایندگی و آلودگی مبرا باشد.

کنترل و کیفیت

واحد کنترل و کیفیت کارخانه در کلیه بخش های مختلف انبار و تولید، با در اختیار داشتن استاندارد های مورد نیاز در همه بخش ها و همچنین با استفاده از فرم های بازرسی اختصاصی آن قسمت، کنترل های لازم را به عمل آورده تا محصول ایده آل به بازار ارائه گردد، و مصرف کننده عزیزما بتواند با اطمینان خاطر محصولی ایرانی و باکیفیت را دریافت نماید.

همیشه دردسترس

با توجه به گستردگی سیستم فروش و توزیع، این شرکت طوری برنامه ریزی کرده است که محصولات آدامس فرز، در کلیه نقاط ایران همیشه در دسترس باشد، و مشتری زمان زیادی را برای فراهم نمودن آن صرف نکند.

قیمت منصفانه

محصولات فرز، با یک سیستم کارآمد و با تاکید روی مشتری مداری و حمایت از مصرف کننده محاسبه قیمت شده اند ، همچین این شرکت با رعایت قوانین بهینه فروش، طوری عمل می نماید که محصولاتش دارای قیمت منصفانه بوده، و بعنوان یک لیدر توان کنترل قیمت سایر رقبا را نیز داشته باشد.

توجه ویژه به کودکان

این مجموعه جزء کمتر مجموعه های موجود در کشور بوده که روی ذائقه و علاقه کودکان تمرکز زیادی داشته است، و در بحث نفوذ در بازار و تکنیک های توسعه بازار نیز، این هدف را در نظر میگیرد. ضمناً محصولات فرز، با توجه به کیفیت بالا برای کلیه مصرف کنندگان خود از جمله کودکان کاملا مفید می باشد.

تکنولوژی و ماشین آلات ساخت

این مجموعه، از بهترین ماشین آلات داخلی و خارجی بهره برده است و محصولات آن از نظر تیراژ و کیفیت، در سطح قابل قبولی میباشد. البته در فاز 2 قرار است، تمرکز روی ماشین آلات خارجی مدرن و با ظرفیت و کیفیت بی رقیب باشد.

علاقه مندی بالا در کودکان و نوجوانان

این محصولات، دارای تنوع بسیار بالا در طرح، رنگ، بسته بندی بوده و از این نظر تقریباً منحصر به فرد میباشد.این تیپ محصولات بسیار مورد اقبال بچه ها بوده و طراحی سرگرم کننده روی محصول و بسته بندی و نوآوری در طعم و رنگ و بافت محصول، باعث پذیرش بالای مخاطبان این مجموعه شده است.

محصولاتی که نوجوانان ایرانی با ما طراحی کرده اند
از سال 1378

ارتباط با ما

محصولات کارخانه

محصولات کارخانه در 2 زیرگروه بزرگ آدامس های بادکنکی Bubble Gum و آدامس های جویدنی Chewing Gum طبقه بندی شده است.روند تولید بدین صورت است که ابتدا در بخش تحقیقات بازار، نیاز به محصولات جدید بررسی می شود، درخواست خرید دستگاه مورد نظر صادر شده و منابع مالی آن تامین می گردد، تولید محصولات جدید با توجه به نیاز بازار به بخش طراحی محصول، در واحد تحقیق و توسعه (R&D) میرسد.در این بخش محصول طراحی شده، بعد از انجام مطالعات اقتصادی و قیمت تمام شده قیمت گذاری میشود، به مرحله آزمایش تولید وارد میگردد، و بعد از تولید آزمایشی و تست در بازار و تایید و تصویب آن، با تهیه تجهیزات و ملزومات مورد نیاز ، تولید انبوه میگردد و وارد چرخه کالای آماده فروش میشود.

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image