اولین آدامس فیتنس برند دکادنت وگان

در واقع این آدامس جزو سخت ترین آدامس ها در جهان است که به طرز ویژه ای برای تمرین دادن عضلات فک و صورت ساخته شده که باعث تحریک رشد ماهیچه هایی میشود که خط فک را برجسته تر میکند .

از مزیت های جالب و هیجان انگیز اینه که میشه طی 2 الی 3 ماه با استفاده از این محصول نتایج قابل توجهی رو در رابطه با نمایان شدن خط فک مشاهده کرد . البته لازم به ذکر است که نسبت به بدن هر فرد هم متفاوت است . و با مصرف این آدامس دیگه نیازی به عمل های جراحی و تزریق برای ایجاد خط فک هم نیست .

نکته حایز اهمیت اینه که این محصوا علاوه بر این که مناسب عضله سازی صورت و فک هست با توجه به فرمولاسیون خاص موجود در این آدامس برای سلامت دندان نیز مفید است. بهترین حالت استفاده از این آدامس هم به علت سخت بودن این محصول توصیه میشود که جلسات جویدن آن کوتاه اما به طور منظم به مدت 10 الی 15 دقیقه مصرف گردد .

آدامس‌های فیتنس برند دکادنت تولید صنایع غذایی داوودی وگان، یعنی آدامس‌هایی هستند که تمامی مواد مورد استفاده در تهیه آنها مطابق با استانداردهای وگانیسم (Vegan) هستند. اصول وگانیسم بر این اساس است که هیچ ماده حیوانی در هیچ جنبه‌ای از تولید یا تهیه محصولات مصرفی نباید به کار رود، به عبارت دیگر، هیچ گونه محصولی که از حیوانات یا مشتقات حیوانی تهیه شده باشد، در تهیه آدامس وگان نباید به کار رود.

آدامس وگان معمولاً از موادی مانند گلوتن، زیتونی‌ها، کاروب، انواع قند، پکتین، اسیدهای نیتریک و... تهیه می‌شوند. این مواد معمولاً از منابع گیاهی به دست می‌آیند و بدون هیچ گونه مشتق حیوانی هستند. آدامس وگان می‌توانند در انواع مختلف طعم و رنگ بیابند و به عنوان یک جایگزین خوشمزه و وگان برای آدامس‌های معمولی که ممکن است مواد حیوانی داشته باشند، مناسب هستند. آدامس فیتنس برند دکادنت وگان ، برای اولین بار در تهران تولید شده است .

 

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image